تابستان و عدسی پلاریزه

تابستان و عدسی پلاریزه

سه دلیل عمده برای انتخاب عدسی های پلاریزه برای تعطیلات تابستان

عدسی پلاریزه یکی از بی همتا ترین محافظ ها در برابر خورشید است که فواید منحصر به فردی را برای حفظ سلامت چشمان شما ارائه می دهد. اگر به دنبال خرید عینک آفتابی مناسبی برای فصل تابستان هستید با عینک نور در این مقاله همراه باشید.

عینک آفتابی پلاریزه در واقع عدسی های پلاریزه عینک آفتابی تفاوت های زیادی با عدسی عینک آفتابی معمولی دارند. عدسی پلاریزه عینک آفتابی می تواند فواید زیادی را برای راحتی دید شما ارائه دهد، حفاظت در مقابل اشعه ماوراء بنفش در کنار خوش تیپ به نظر آمدن و قابل استفاده بودن در همه جا از نکات مثبت عدسی پلاریزه است.

فواید استفاده از عدسی پلاریزه

زمانی که می خواهید عینک آفتابی مورد نظر خود را انتخاب کنید، امکانات مختلفی وجود دارند که باید به آنها فکر کنید. که می توانند شامل زیبایی فریم عینک آفتابی تا راحتی در دید و همین طور نکته ی مهم حفاظت در برابر اشعه ماوراء بنفش است.

همیشه گفته شده است که عدسی های پلاریزه برای فعالیت هایی نظیر رانندگی و سرگرمی هایی که در کنار آب و یا داخل آب هستند بسیار مناسب هستند. این یکی از نکات کلیدی برای انتخاب عدسی های پلاریزه عینک آفتابی شما است.

اولین دلیل : کاهش درخشش خیره کننده

مهم ترین دلیلی که عدسی پلاریزه را جدای بقیه عدسی های عینک آفتابی قرار میدهد توانایی کاهش و یا از بین بردن درخشش های کور کننده است. درخشش خیره کننده به خاطر انعکاس نور خورشید از سطوح صاف اتفاق می افتد و می تواند به چشم شما منعکس شود. سطوح صاف می توانند داشبورد شما یا سطح کاپوت ماشین های دیگر در جاده باشند یا شن و ماسه کنار آب و آدم ها در کنار آب. این درخشش خیره کننده می تواند بر فعالیت های شما نظیر رانندگی، ماهیگیری یا قایق رانی تاثیر بگذارد. عینک آفتابی های معمولی باعث کم شدن درجه نورانی نور خورشید می شوند اما برای مبارزه با درخشش های خیره کننده طراحی نشده اند.

عدسی پلاریزه می تواند درخشش های خیره کننده شدید حاصل از نورهای انعکاسی را فیلتر کند. و نتیجه راحتی بهتر و حافظت چشم ها می شود. همانطور که می دانید تابستان ها پر از نورهای درخشان هستند و یک عینک آفتابی پلاریزه می تواند بسیار کمک حال شما باشد.

دومین دلیل : حفاظت در برابر اشعه ماوراء بنفش

حفاظت در برابر اشعه ی ماوراء بنفش همانقدر که برای پوست شما مهم است برای چشمان شما مهم است. عدسی های پلاریزه هویا بالاترین درجات حفاظت در مقابل اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهند.

قرار گرفتن بیش از اندازه در برابر اشعه ماوراء بنفش می تواند منجر به بیماری های چشمی نظیر آب مروارید شود. شما می توانید این خطر را با استفاده از عینک های آفتابی محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش کاهش دهید. استفاده از عدسی های محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش برای حفظ سلامت چشم ها بسیار مهم است.

سومین دلیل : استایل

استایل خود را حفظ کنید! عینک آفتابی های کاربردی نباید خسته کننده و زشت به نظر برسند. در نسل جدید عینک آفتابی های پلاریزه تنوع وسیعی از رنگ ها و عدسی های آیینه ای دیده می شود بنابراین شما می توانید با مد روز پیش بروید در عین حال از دید خود به خوبی حفاظت کنید. رنگ های اصلی عدسی پلاریزه : قهوه ای، خاکستری، و خاکستری/ سبز هستند که در نمونه های جدید رنگهای آبی تیره، آبی بنفش، آبی آسمانی و صورتی در اختیار شما قرار گرفته اند تمام این رنگ عدسی ها به راحتی دید شما کمک خواهند کرد.

ارسال شده در 1399-05-04 0 35

مقالات مرتبط:

عینک طبی و ورزش

یکی از مهم ترین فاکتورها زمانی که در فعالیت ورزشی مورد علاقه خود شرکت می کنید، به وضوح دیدن است. دید شفاف و با وضوح...

عینک آفتابی و مراقبت از چشم ها

بدون شک شما در چند هفته اخیر در تمام طول روز مدام از عینک آفتابی خود استفاده کرده اید اما آیا می دانستید چرا به چشم...

درباره ی کلکسیون سال 2016 عینک آفتابی بولگاری

پارتنسی از سنگهای سنگ فرش تراش خورده ی پیچیده بهم روم باستان الهام گرفته شده است. نمونه ی اولیه طراحی پارتنسی برای...

giorgio armani

سال 2015 خاص و ویژه ای برای جورجیو آرمانی است آرمانی به عنوان نماینده ویژه برای نمایشگاه 2015 میلان انتخاب شد و مد...

درباره ی طراحی های عینک پرسول

کالکشن آیکونز تجسم ویژگی های اساسی پرسول در مدل های بدون تاریخ انقضا است و هم چنین تقلیدی از روح واقعی پرسول در مدل...

persol history

امروزه پرسول برند لوکسی با میراث برجسته ای است که بر اساس سنت صنعت گران ایتالیایی پایه گذاری شده است

نظر خود را ثبت کنیدپاسخ بدهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ثبت کنید..
مقایسه0