برند عینک مارک جیکوبز

برند عینک مارک جیکوبز

در عینک طبی و عینک آفتابی برند مارک جیکوبز از طراحی مدرن بر روی ظاهر نوستالژیک استفاده شده است، ویژگی های منحصر به فردی در عینک های مارک جیکوبز وجود دارد که به راحتی شما را از بقیه جدا می کند. فریم عینک طراحی برند مارک جیکوبز از مواد ضد آلرژی تهیه شده است و در عین حال کاملا پیشگام در مد روز است.

عینک های مارک جیکوبز برای خانم ها و آقایان

مارک جیکوبز چرخش انقلابی ای در طراحی کالکشن جدید عینک خود در رده ی خیابانی ایجاد کرده است. در این کالکشن جدید عینک، از طراحی های کلاسیک پیروی نشده است، مارک جیکوبز از عناصر خاصی برای به روز کردن فریم های کلاسیک خود استفاده کرده است، از برش های مدرن میانه ی قرن تا استفاده از رنگ های متالیک طلایی لوکس در طراحی عینک ها.

عینک آفتابی مارک جیکوبز مدل Marc Jacobs MARC 104/S J5G/GG

استایل عینک های مارک جیکوبز مناسب خانم ها و آقایان است

این خط تولید عینک، فریم عینک های بی نظیری دارد که باب طبع خانم ها و آقایان است. طراحی های عینک طبی و عینک آفتابی مارک جیکوبز دارای ایده های مبتکرانه ای هستند. مجسمه های گل در معابد را به یاد آورید و بعد به فرم فریم عینک مارک جیکوبز فکر کنید که فرمی بین بیضی و گربه ای دارد و با یک قوس هنرمندانه ی فلزی در اطراف عدسی ها به کمال می رسد.

عینک آفتابی مارک جیکوبز مناسب خانم ها و آقایان مدل Marc Jacobs MARC2/S U4Z/FQ

با عینک های مارک جیکوبز برجسته و خاص به نظر آیید. مارک جیکوبز تنوع وسیعی از عینک ها را در کالکشن خود داراست: از عینک آفتابی سایز بزرگ تا عینک های مناسب استفاده روزمره و رسمی. همچنین عینک های مارک جیکوبز طوری طراحی شده اند که اجزاء صورت شما را به خوبی نمایان سازند. مدل هایی نظیر گربه ای، ویفرر، گرد، بیضی و مستطیلی.

فریم عینک مارک جیکوبز

فریم عینک طبی و فریم عینک آفتابی در کلکسیون جدید عینک مارک جیکوبز از موادی استفاده شده است که در عین زیبایی بسیار محکم و بادوام هستند. فریم عینک از جنس استات در رنگ های غنی و درخشان عرضه شده اند، در حالی که فریم های فلزی مونل درخشش و ظرافت طراحی را نشان می دهند. پلاستیک های ضد آلرژی اپتیل دوام و کیفیت ساخت را برجسته می کنند. در این کلکسیون جدید مارک جیکوبز درخشش رنگ ها در کنار طرح های کلاسیک پوست لاکپشتی به چشم می خورد.

عینک طبی مارک جیکوبز مدل Marc Jacobs MARC 175 2M2 54

تاریخ برند مارک جیکوبز

مارک جیکوبز بیش از 30 سال است که به عنوان طراح شناخته شده ای فعالیت می کند. جیکوبز همکاری های بسیاری با دیگر خانه های مد داشته است. با معرفی هر کلکسیون، این برند مرزهای مد آمریکا را جا به جا کرده است و طرفداران جدیدی برای خود یافته است. طرفداران جدیدی از بین ستاره های هالیوودی و طراحان.

مقالات مرتبط:

بررسی عینک آفتابی اندی جیمی چو

جیمی چو یک برند بریتانیایی است که به خاطر اکسسوارهای دست سازش معروف است که شامل کیف دستی، کفش سفارشی و عطر است جیمی...

چگونه عینک آفتابی پرسول اصل را شناسایی کنیم?

پرسول عینک آفتابی ای دست ساز است ساخته ی ایتالیا که این برند عینک متخصص ساخت عینک طبی و عینک آفتابی است و هیج محصول...

انقلابی در طراحی عینک آفتابی گرد ریبن

اینبار ریبن با دو عینک آفتابی جذاب و زیبا پا به عرصه ی بازار گذاشته است و انقلابی در عینک های گرد و عینک های دو پلی...

نظر خود را ثبت کنیدپاسخ بدهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ثبت کنید..
پاسخگوی شما در کوتاه ترین زمان ممکن هستیم
مقایسه0