داستان برند پورشه دیزاین

داستان برند پورشه دیزاین

داستان عینک آفتابی پورشه دیزاین

تاریخ عینک پورشه دیزاین برمی گردد به سال 1978 میلادی، زمانی که برای اولین بار در جهان عینک آفتابی ای با عدسی های قابل تعویض طراحی کرد. از آن زمان، پورشه دیزاین را به عنوان یک پیشرو در طراحی های خلاقانه می شناسند، این برند عینک معروف عینک های بی نظیر، ماندگار و به روزی را تولید می کند.

عینک آفتابی پورشه دیزاین مدل P8478 یکی از پرطرفدارترین مدل های عینک در تمام دنیاست. این مدل عینک پورشه دیزاین در اندازه های مختلف برای نشستن بر روی صورت هایی با اندازه های مختلف طراحی شده است. این مدل عینک آفتابی پورشه دیزاین پرچم دار این برند است

و به همین خاطر به صورت نسخه لیمیتد ادیشن نیز تولید شده است. نسخه لیمیتد ادیشن تنها در دو اندازه عرضه شده است و همانطور که این برند آلمانی در تمام زمینه ها تحقیقات گسترده ای انجام می دهد، دو سایز 66 و 69 بهترین اندازه هایی هستند که تقریبا همه انتخاب می کنند. مدل این عینک آفتابی به صورتی است که باید بر روی صورت به صورت اورسایز یا بزرگتر از اندازه معمولی عینک به نظر برسد. بنابراین

اگر صورت کوچکی دارید اندازه 66 مناسب شماست و اگر صورت اندازه متوسط و پهن تری دارید سایز 69 مناسب شما خواهد بود. فریم عینک مشکی مات است که با گیره های طلایی عینک که عدسی ها را نگه می دارند در کنتراست زیبایی قرار می گیرند. حالا که صحبت از عدسی ها شد بپردازیم به عدسی های نسخه لیمیتد این مدل عینک پورشه دیزاین با چهار عدسی اضافه در کنار عدسی خاکستری سایه روشن که در ابتدا بر روی فریم قرار دارد عرضه می شود، هر رنگ را می توانید برای موقعیت خاصی استفاده کنید.

برند پورشه در تولد چهل سالگی خود یک مدل انقلابی نیز عرضه کرد: مدل p8479. یوکو اونو این عینک را بر چشم گذاشت و هنرمندان و افراد مشهور بسیاری مثل مدونا نیز از این عینک آفتابی استفاده کرده اند. زمان آن رسیده بود که جهش بزرگی در طراحی عینک انجام شود، حالا علاوه بر فتوریستیک بودن، فریم عینک باید حسی از رازآلودگی به شخصی که عینک را به چشم دارد بدهد. عینک P8479 خوانشی قدیمی از فریم عینک است، اما ایده های نسل آینده را به همراه دارد. این مدل عینک آفتابی از جنس تیتانیوم است و بسیار سبک است، با میخ پرچ های کوچک ظاهری زیبا پیدا کرده است و نگهداری خوبی از عدسی ها را ایجاد کرده است.

ارسال شده در 1399-12-01 همه مقالات, در مورد برندها 0 847

مقالات مرتبط:

مدل های برتر عینک آفتابی ریبن

به عنوان پیشوای الهام دسته بندی های مختلف عینک، مدل های مختلف عینک آفتابی ریبن هیچ گاه قدیمی و خسته کننده نمی شوند....

همه چیز درباره برند ورساچه

برند ورساچه را برای طراحی های خاص و زیبا و عجیب و غریب اش می شناسند، و این ویژگی ها در طراحی های عینک ورساچه کاملا...

همه چیز در مورد عینک آفتابی کررا Carrera

این برند معتبر را با عینک های ورزشی و آفتابی اش به خاطر می آوریم، نام این برند معادل بالاترین کارایی و لذت بردن و...

نظر خود را ثبت کنیدپاسخ بدهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ثبت کنید..
پاسخگوی شما در کوتاه ترین زمان ممکن هستیم
مقایسه0