Bvlgari

Bvlgari

جورجیو آرمانی را می توان از سال 1975 تا به حال خلاصه ای از زیبایی و ظرافت دانست، یعنی از زمانی که این کمپانی به نام جورجو آرمانی به ثبت رسید.

2015 سال خاص و ویژه ای برای جورجیو آرمانی است آرمانی به عنوان نماینده ویژه برای نمایشگاه 2015 میلان انتخاب شد و مد ایتالیا را در مراسم افتتاحیه بزرگ سی ام آپریل 2015 به نمایش گذاشت.

در همان روز، جورجیو آرمانی، 40 ساله شدن کسب و کارش را با افتتاح سالن شویی جدید و همین طور نمایش لباس های شب از کلکسیون پرایو در سالن آرمانی جشن گرفت. این شو در حضور حدود 500 میهمان برگزار شد که شامل میهمانان ویژه، شخصیت های برجسته، مقامات و اعضای ایتالیایی و غیرایتالیایی خبرگزاری ها بود.

ویژگی کلیدی این برند، یعنی خطوط ظریف(طراحی ظریف)، ظاهر نیمه رسمی، طراحی مینیمال و ظرافت بی بدیل در چهار بخش کلکسیون عینک آرمانی تجسم یافته است: لوکس(Luxury)، قاب هایی از زندگی(Frames of life)، ظرافت بدون مرز(Timeless elegance) و درآمیخته با مد(Fashion Inspired)

این دوره بر روی شورون تکسچر(chevron texture) از بخش ظرافت بدون مرز یا تایم لس الگانس تمرکز دارد که از مدل های کلاسیک استفاده کرده است به جای تمرکز بر مدهای فصلی، در تایم لس اگانس خلوص طراحی و شکل ظاهری ماندگار(که هیچ گاه قدیمی نمی شود) را هدف اصلی خود قرار داده اند که دو عنصر اساسی از برند جورجیو آرمانی هستند.

این کلکسیون از لباس های بی نظیر آرمانی الهام گرفته است این کلکسیون از قید مد فصلی خود را رها کرده است و در عوض از یکی از طرح های پارچه بسیار محبوب این برند یعنی شورون استفاده کرده است. این طرح با خطوط واضح و سادگی محض شناخته می شود: که ادای دینی به میراث جورجیو آرمانی است یعنی- کم هم زیاد است.

کلکسیون شورون تکسچر (پارچه ی شورون)

تنوع مدرنی را پیشکش کرده که تفسیری از اساس زیبایی شناسی جورجیو آرمانی، استایل همه پسند و زیبایی بدون خدشه ی آن است. شکل برجسته ای که طرح شورون(زیگزاگی) دارد یعنی شامل خطوط مورب موازی برجسته ای است که بر روی استات یا دسته های فلزی پوشیده شده و دراین مدل حتی زاویه روبرویی عینک با طرح مشابهی پوشیده شده است. رنگ های جدید چون خاکستری، قهوه ای آبی و سبز اشاره ای به زیبایی معاصر این عینک ها دارد. لولاهای قابل انعطاف در مدل طبی اجازه راحتی بیشتر را به کاربر می دهد و عمر این عینک ها را بالا می برد.

یک مدل طبی و یک عینک آفتابی از کلکسیون شورون تکسچر در کمپینگ تبلیغاتی فصل به نمایش درآمدند.

کلکسیون شورون تکسچر: زیبایی بدون مرز و محدوده و بی نقصی مینیمال که از پرطرفدارترین طرح پارچه جورجیو آرمانی الهام گرفته است.


ارسال شده در 1397-03-22 توسط Bvlgari 0 32

مقالات مرتبط:

Bvlgari 2016

ارزش های متمایزی هویت برند بولگاری را تعریف می کنند

نظر خود را ثبت کنیدپاسخ بدهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ثبت کنید..

آرشیو مقالات

شاخه های مقاله ها

آخرین نظرات

هیچ نظری وجود ندارد

جستجو در مقالات

مقایسه 0